ПРО ПРОЕКТ

Медична реформа в Україні розпочала свою роботу із первинної ланки медичної допомоги – основи системи охорони здоров’я. Нововведення кардинально змінюють не тільки систему фінансування і надання послуг, але і роль сімейного лікаря, який стає центральною фігурою системи охорони здоров’я. 
На жаль, ані більшість сімейних лікарів, управлінських команд медзакладів, ані пацієнти та керівництво громад, які повинні розбудовувати якісну медицину на своїх територіях,  не готові до змін. 
Громади, що не мають доступу до нових практик, намагаються побудувати ті самі структури, що існували у старій системі. Низький рівень поінформованості суспільства щодо реформи, відсутність необхідних технічних та управлінських компетенцій, створюють перепони для якісної перебудови системи охорони здоров’я.   

Щоб допомогти громадам якомога скоріше адаптуватися, легко пройти перший етап медичної реформи, Харківська обласна рада в співпраці з Асоціацією органів місцевого самоврядування в Харківській області, ГО «Агенцією змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація» реалізують проект «Ефективна первинна медицина в громаді» за фінансової підтримки ЄС (відповідно грантової угоди EIDHR/2018/395-003 від 31.08.2018р).

 

Завдяки проекту сімейні лікарі, які планують відкривати приватну практику,  управлінські команди медзакладів та керівники громад Харківської області зможуть отримати нові знання, професійну консультацію, гранти для покращення якості медичних послуг, вивчати кращі місцеві та міжнародні практики. Адже тільки разом ми збудуємо нову, якісну, ефективну первинну медицину в громадах.

 

Документи:

Партнерська угода 

Інформаційно-комунікаційна політика проєкту

Положення про використання коштів та організацію бухгалтерського обліку проєкту

Політика закупівлі в рамках проєкту

Звіт за І рік роботи

Порядок відбору кандидатів

Соціологичне опитування щодо оцінки якості взаємодії лікарів, медичних установ первинної медицини з пацієнтами Med_analitic_report-16.08-1 (1)

 

 

*Ресурсний центр розташований за адресою: м. Харків, 61022, Майдан Свободи 5, офіс 10. Графік роботи: з 9.00 до 18.00.

 

 

 

Поділитися
Tweet
Follow us