Адвокаційні кампанії – частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Основною метою адвокаційних кампаній є підвищення свідомості широкої громадськості щодо здорового способу життя.

 

Проектна команда разом з експертами їздять у райони, де спілкуються із сільськими жителями, відповідають на питання, які цікавлять мешканців громад, роз’яснюють про медичну реформу та права пацієнтів, допомагають знайти вирішення наявних проблем. Загалом в різних районах області відбулося 10 просвітницьких кампаній.

 

Ярмарок здоров’я –   інтерактивний масовий захід, спрямований на:

 • інформування широкої громадськості про медичну реформу, створення її позитивного сприйняття людьми;
 • популяризація профілактики хвороб та здорового способу життя;
 • зустрічі людей у регіонах з сімейними лікарями для сприяння усвідомленому вибору сімейного лікаря;
 • покращення комунікації між громадою та працівниками служб первинної медичної допомоги для розвитку ПМСД у громадах;
 • популяризація медичної професії та ролі лікаря;
 • отримання від громадськості відгуків про вибір сімейного лікаря.
 •  

  В рамках проєкту Ярмарки здоров’я відбулися у шести громадах Харківськой області. Усього стан здоров’я перевірили понад 3500 осіб. У заходах брали участь місцеві сімейні лікарі та «вузькі» спеціалісти (ендокринолог, онколог, кардіолог, мамолог, офтальмолог, дерматолог тощо). Протягом дня представники місцевих громад мали змогу безкоштовно пройти комплексне експрес-обстеження, здати аналізи чи отримати консультацію фахівця на одній локації.


  Ярмарок вакансій  – інтерактивний масовий захід, спрямований на встановлення більш тісних контактів представників громад з усієї України зі студентами та випускниками медичних вузів.

   

  В рамках проєкту у Харківському національному медичному університеті  було проведено два таких заходи – в грудні 2018 року та в січні 2020 року.

  Загалом участь у Ярмарках взяли 45 медичних закладів Харківської області та понад 1600 студентів-медиків.

   

  Майбутні лікарі мали змогу ознайомитися зі стендовими презентаціями медичних установ, особисто поспілкуватися з керівниками медзакладів та поставити їм актуальні питання, а роботодавці — зацікавити новими можливостями, які наразі відкриваються у сільській місцевості для сімейного лікаря, випускників і студентів.

   

  Понад 10 медичних закладів області залучили до своїх команд молодих талановитих спеціалістів.  Просвітницька кампанія – експертне роз’яснення медичним працівникам ЦПМСД, керівництву та мешканцям громад щодо новацій медичної реформи, актуальних питань надання якісної і доступної первинної медичної допомоги населенню.

   

  У рамках проєкту проведено 10 просвітницьких кампаній: у Валківському, Нововодолазькому, Ізюмському, Золочівському, Харківському, Чугуївському, Дергачівському, Балаклійському, Коломацькому та Вовчанському районах.


  Поділитися
  Tweet
  Follow us