До участі в конкурсі мінігрантів подано 51 проєктну заявку

До участі в конкурсі мінігрантів подано 51 проєктну заявку

6 Травень 2020

Цього року на конкурс конкурс мінігрантів “Ефективна первинна медицина в громаді” було подано 51 проєктну заявку. 

 

24 – від Центрів первинної медичної допомоги, 24 – від органів місцевого самоврядування області, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини, 3 – від лікарів приватної практики сімейної медицини.

 

Всі проєкти направлені на модернізацію сільських закладів первинної ланки медицини, придбання сучасного медичного обладнання, що дасть змогу мешканцям територіальних громад області отримати більш доступну та якісну медичну допомогу. Загальна сума заявлених проєктів 12,6 млн грн.

 

Відповідно до Методики оцінювання проєктних заявок, конкурсний відбір буде проведений у два етапи. Наразі триває перший етап конкурсу, на якому технічним секретаріатом конкурсної комісії проводиться перевірка кожного проєкту на відповідність до умов Положення про проведення конкурсу.

 

З 7 травня розпочнеться другий етап конкурсу – члени конкурсної комісії проведуть оцінювання проєктних заявок, згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

 

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 22 травня 2020 року на сайті проєкту, Харківської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива».