Тренінг "Розвиток навичок управління конфліктами та комунікації"

Тренінг “Розвиток навичок управління конфліктами та комунікації”

19 Лютий 2021

Більшу частину робочого часу ми проводимо в спілкуванні. Не менше чверті робочого часу керівника присвячено вирішенню конфліктів. На жаль, пандемія COVID ще більше ускладнила наше спілкування, посиливши конфліктність середовища. Ми звикли реагувати на конфліктні ситуації в звичний для себе спосіб, і не дивуватись, що інколи він спрацьовує, а інколи – ні.

 

Що, якщо є й інші способи реагування? Чи можна змінити свій звичний спосіб поведінки в конфлікті? Чи можна відмовити людині, не зіпсувавши з нею стосунків?

 

Відповіді на ці та інші питання дізнаються учасники тренінгу “Розвиток навичок управління конфліктами та комунікації”.

 

Особливо корисним тренінг буде для управлінських команд та керівників підрозділів, сервіс- менеджерів та відповідальних за сервісну складову закладу; лікарів та медсестер, що хочуть вдосконалювати свої комунікаційні навички.

 

Коли: 23 лютого 2021 року (вівторок), початок – о 9.00.
Де: Ресурсний Центр (м. Харків, майдан Свободи, буд.5 (Держпром, 1 під’їзд, 5 поверх, оф.10)).

 

Тренери проєкту:

 

Олена Решетняк – Голова правління ГО “Агенція змін “Перспектива”. Міжнародна тренерка та консультантка, кандидатка економічних наук. Запрошена професорка Маґдебургського університету ім. Отто фон Геріке, Німеччина.
Досвід консалтингу та тренінгів для бізнесу (10 років – для медичних закладів), управління міжнародними проєктами з партнерами з США та ЄС; роботи з донорами: USAID, ВECA, МФ “Відродження”, UNICEF, GIZ, EU; навчання для тренерів та консалтинг у міжнародних програмах Council for Economic Education, USA у 10 країнах.

 

Михайло Довгопол – консультант проекту з питань менеджменту та управління змінами, експерт ГО “Агенція Змін “Перспектива” та Харківської групи з підтримки медреформи. 15-річний досвід бізнес-консалтингу, в тому числі для медичних закладів.
Основні сфери спеціалізації: управління змінами, корпоративна культура, клієнтський сервіс, розвиток персоналу. З 2014 року є тренером та консультантом проєктів з розвитку медичної галузі України за підтримки МФ “Відродження”, GIZ, програм EU та інших.

 

Для реєстрації пишіть на 📩ngo.perspectives@gmail.com