Відкрито реєстрацію на участь у стаді-турі в Естонію для керівників ЦПМСД Харківської області

Відкрито реєстрацію на участь у стаді-турі в Естонію для керівників ЦПМСД Харківської області

29 Січень 2020

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує головних лікарів, директорів або їх заступників, завідувачів великих амбулаторій ( 7 +лікарів), керівники автономних практик ПМСД Харківської області взяти участь у навчальному турі до міст Таллінн та Тарту (Естонія), який відбудеться з 2 по 5 березня 2020 року. Дедлайн реєстрації: 15.02.2020.

 

Система охорони здоров’я Естонії має однакову з Україною «стартову точку» – система Семашко, але на відміну від України Естонія взяла курс на жорстку децентралізацію, внаслідок чого автономна практика сімейного лікаря стала тут найпоширенішою формою роботи сімейного лікаря, також в Естонії дуже потужна діджіталізація медицини”, – відмічає тренер проєкту, координатор навчальної групи Михайло Довгопол.

 

За його словами, під час поїздки учасники матимуть нагоду відвідати групову практику сімейного лікаря в Таллінні: поспостерігати за роботою лікарів та медсестер, ознайомитись з системою менеджменту практики, її структурою, обговорити нагальні питання управління та лікування в процесі дискусії з лікарями та медсестрами. 

 

“Матимемо нагоду обговорити систему управління якістю медичних послуг. З командою професорів Університету Тарту попрацюємо над питаннями управління здоров’ям пацієнтів: превенція, робота з групами ризику тощо. Обговоримо роль та внесок лікарських професійних організацій з діючими членами Естонської Асоціації Сімейної Медицини”, – додає Довгопол.

 

Умови участі: 

 

  • активна участь закладу в проекті «Ефективна первинна медицина в громаді» (до участі в конкурсі допускаються виключно ЦПМСД Харківської області, представники яких взяли участь не менш як у 4 модулях програми управлінського навчання та зробили хоча б одне домашнє завдання).
  • в закладі є вже успішно впроваджені ініціативи в рамках реалізації стратегії. 
  • також вітається обізнаність про систему охорони здоров’я в Естонії та чітке розуміння моментів, які можна вивчити там під час поїздки.

   

  Володіння англійською мовою не є необхідним, але можливість розуміти розмовну англійську також вітається.

   

  Проект покриває витрати учасників на переліт Київ-Таллінн та назад, трансфер Таллінн-Тарту і в зворотний бік, проживання в готелі.

   

  До уваги конкурсантів: Естонія належить до країн Шенгенської зони, відповідно для громадян України можлива безвізова поїздка туди, але тільки за наявності біометричного паспорту. Проект не несе відповідальність за отримання учасником шенгенської візи при відсутності біометричного паспорту.

   

  Для подачі заявки на участь в навчальному турі, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/nhi9eyvRX1hKehXz6

   

  Докладніше про відбір учасників та програму візиту Відбір-учасників-та-програма_upd-29.01.20