Центри первинної медичної допомоги Харківщини можут отримати до 300 000 євро на енергоефективність і медичне обладнання

Центри первинної медичної допомоги Харківщини можут отримати до 300 000 євро на енергоефективність і медичне обладнання

2 Грудень 2019

Український фонд соціальних інвестицій оголосив конкурс субпроєктів зі зміцнення центрів первинної медичної допомоги.

 

Основною метою проєкту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

 

Основні умови участі у конкурсі

 

При визначенні та реалізації субпроектів УФСІ буде враховувати наступні ключові засади:

 1. Субпроекти можуть впроваджуватись у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у підконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.
 2. На конкурс можуть бути подані об’єкти наступної типології:
 • центр первинної медичної допомоги;
 • амбулаторія групової практики (вся будівля або її частина);
 • амбулаторія монопрактики (вся будівля або її частина);
 • пункт здоров’я.

 

3. Ці об’єкти та відповідні земельні ділянки повинні знаходитись у державній або комунальній власності.

 

4. ЦПМСД, до складу якої входить підрозділ, що подається на конкурс, повинен мати укладений договір з Національною службою охорони здоров’я.

 

5. Обов’язковою умовою участі у конкурсі є наявність затвердженої відповідним органом місцевого самоврядування бюджетної програми на поточний рік, спрямованої на розвиток первинної медичної допомоги.

 

6. Впровадження субпроекту не повинно мати негативного соціального та екологічного впливу.

 

7. Максимальний бюджет ремонтних робіт у рамках субпроекту не повинен перевищувати еквіваленту 300 000 євро.

 

8. Місцева громада та місцева влада мають бути залучені до підготовки субпроектів через ініціативну групу – Партнера з впровадження субпроекту (ПВСП) і бути готовими, за підтримки УФСІ, брати активну участь у підготовці, впровадженні та забезпеченні подальшої життєздатності субпроекту.

 

9. Власники (балансоутримувачі) об’єктів мають гарантувати подальше утримання об’єкту без зміни функціонального призначення не менш ніж 15 років після впровадження субпроекту а також взяття на облік вартості ремонтно-будівельних робіт та обладнання, які будуть виконані/поставлені у результаті впровадження субпроекту. Для орендованих приміщень додатково вимагається подання гарантійного листа про укладання договору оренди на 15 років, у разі інвестування коштів з боку УФСІ, та згода з положенням, яке буде включене до Рамкової Угоди і передбачатиме відшкодування УФСІ власником об’єкта повного обсягу вкладених інвестицій у разі розірвання угоди про оренду раніше, ніж через 15 років після завершення робіт.

 

10. Вони також повинні взяти на себе зобов’язання щодо: надання УФСІ усіх документів та інформації, необхідних для виготовлення (коригування) проектно-кошторисної документації (ПКД); оперативного (впродовж 5 днів) затвердження ПКД після її розробки та отримання позитивного висновку будівельної експертизи; отримання необхідних дозвільних документів та сертифікатів, пов’язаних з будівництвом та введенням об’єкта в експлуатацію; підключення об’єкта до інженерних мереж та оплати комунальних послуг під час будівництва/реконструкції/капітального ремонту об’єкту за власні кошти; забезпечення постійного підключення об’єкту до інженерних мереж згідно з Технічними умовами та за власні кошти після завершення реконструкції.

 

11. Технічний стан будівель має дозволяти проведення будівельних робіт у стислі терміни. Перевага надаватиметься наступним об’єктам:

 • які експлуатуються;
 • на яких можна реалізувати комплексні енергоефективні заходи;
 • що потребують менших інвестицій на м2 площі будівлі та на одного бенефіціара;
 • щодо яких є актуалізована проектнокошторисна документація.

 

Попередній досвід взаємодії з УФСІ та готовність власників (балансоутримувачів) об’єктів до можливих додаткових інвестицій вважатиметься перевагою.

 

Для участі у конкурсі субпроектів, необхідно:

 • організувати та провести форум громади з метою обговорення та погодження наміру взяти участь у Проекті УФСІ та обрання членів Партнера з впровадження субпроекту (ПВСП);
 • документально оформити відповідні рішення форуму громади;
 • подати до УФСІ заповнену форму субпроектної пропозиції (СПП) з усіма необхідними документами (перелік документів);

 

Кінцевий термін подання субпроектних пропозицій та запитуваних документів – 31 січня 2020 року.

 

Документи необхідно подавати в електронній формі у особистих кабінетах ПВСП. Посилання на електронні кабінети знаходяться у розділі «Проекти – УФСІ VII – Загальна інформація» веб-сайту УФСІ: usif.ua

Зацікавлені ПВСП отримають необхідні логіни та паролі доступу до особистих кабінетів за їх зверненнями, надісланими на електронну адресу: office@usif.ua 

Докладніше про конкурс читайте тут – https://usif.ua/news/184