Тренінг «Успішний лікар приватної практики»

Тренінг «Успішний лікар приватної практики»

20 Листопад 2019

Як відкрити та вести ФОП: відкрито реєстрацію на безоплатні тренінги для лікарів первинної ланки Харківської області.

 

 

Треннги дозволять сімейним лікарям, терапевтам та педіатрам, які ведуть або планують надавати медичні послуги  у статусі ФОП, зрозуміти особливості відкриття приватної медичної практики у Харківській області, – від ідеї до її втілення.

 

Тренінг відбудеться 29 листопада.

 

На тренінгу будуть представлені такі теми:

 

– основи управління приватною практикою сімейного лікаря;

– визначення реальності дій, перспектив та розрахунків у започаткуванні власної справи;

– нові обов’язки сімейних лікарів та багато іншого.

 

Участь в тренінгу безкоштовна.

 

Тренери:

 

Олена Решетняк, голова Правління ГО “Агенція змін “Перспектива”, міжнародна тренерка та бізнес-консультантка з організаційного розвитку та тренерка з управління медичними закладами у питаннях фінансового менеджменту, систем мотивації та стратегічного планування в проектах з Deloitte, GIZ, Міжнародним фондом “Відродження”, UNICEF.

 

Михайло Довгопол, психолог, співзасновник та секретар Харківської експертної групи підтримки медичної реформи; незалежний консультант, тренер з питань управління закладами охорони здоров’я. Створює та проводить навчальні програми для управлінців в галузі охорони здоров’я. Сфери спеціалізації: управління змінами, стратегічне планування, розвиток людських ресурсів, фасилітація зустрічей та нарад.

.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною поштою до координаторки з навчання та консультування Крістіни Куропатенко ngo.perspectives@gmail.com.