Сімейний лікар залишив місто і поїхав працювати в село за 100 кілометрів від Харкова

Сімейний лікар залишив місто і поїхав працювати в село за 100 кілометрів від Харкова

28 Листопад 2019

Олександр Козаков – сімейний лікар, завідувач П’ятигірської амбулаторії. Він медик у четвертому поколінні, жив у Харкові, а інтернатуру проходив у Дергачівському районі. У січні буде рівно рік, як Олександр працює в Балаклійському районі на Харківщині.

 

Минулого року на ярмарку вакансій, який проходив у Харківському національному медичному університеті, поспілкувався з представниками селища П’ятигірське Балаклійського району і прийняв їх запрошення на роботу.

 

Олександр Козаков – сімейний лікар, завідувач П’ятигірської амбулаторії.

 

«Я приїхав до медуніверситету зовсім у інших справах, а там якраз проходив «Ярмарок вакансій» від проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді. Склалося так, що підійшов до стенду Балаклійського району. Розговорилися з головною лікаркою ЦПМСД Тамарою Пересічанською, й мені неочікувано запропонували роботу сімейного лікаря в сільській амбулаторії. Неабияким аргументом для переїзду стало житло. Мені тут надали не тільки добре облаштоване робоче місце, а й квартиру, робочий автомобіль.

 

У Александра невеликий, але дуже професійний і відповідальний колектив.

 

Амбулаторія – двоповерхова будівля, вісім кімнат із сучасним обладнанням, є денний стаціонар. У нас невеликий, але дуже професійний, відповідальний і злагоджений колектив, на який я завжди можу покластися. Поруч із моїм домом — Сіверський Донець з прозорою чистою водою, унікальна природа. Моїм умовам роботи можуть позаздрити багато харківських колег, – переконаний Козаков.

Перший “Ярмарок вакансій” пройшов у грудні 2018 року у Харківському національному медичному університеті. Головна мета — допомогти центрам ПМСД вирішити кадрові питання, а також зацікавити новими можливостями, які сьогодні відкриваються для сімейного лікаря, випускників та студентів.

 

На ярмарку 25 медичних установ Харківської області представили стендові презентації. Вони розповідали, що саме можуть запропонувати лікарям, показували відеоролики тощо.