Онлан зустрічі "Робота сімейного лікаря у часи пандемії COVID-19, актуальні питання та виклики"

Онлан зустрічі “Робота сімейного лікаря у часи пандемії COVID-19, актуальні питання та виклики”

22 Липень 2020

Запрошуємо сімейних лікарів Харківської та інших областей взяти участь в онлан зустрічі за темою “Робота сімейного лікаря у часи пандемії COVID-19, актуальні питання та виклики”

 

Дата: 24 липня 2020 року
Початок: 16.00

 

Спікер – Андрій Пеньков, лікар-педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, Президент Східно-Української Академії Педіатрії та ГС «Українсько-німецька медична асоціація», експерт проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

 

Посилання для реєстрації :
https://forms.gle/t9KTPJJs9pXCjkwy8

 

Епідемія хвороби COVID-19 поставила нові виклики перед вітчизняною та світовою системою охорони здоров’я. Ситуація змінюється кожного дня, постійно виникають нові фактори: клінічні, правові, соціальні, психологічні тощо.

 

Щоб допомогти сімейним лікарям Харківщини впоратися з коронавірусом та його наслідками, проект «Ефективна первинна медицина в громаді» проводить серію онлайн зустрічей з різними фахівцями про епідемію, кращі практики реагування, виклики, що стоять перед сімейною медициною та відповіді на них.Як завжди робимо наголос на поширення кращих практик, спільного вирішення проблемних питань. Ми віримо в силу самоорганізації професійного середовища!