Онлайн тренінг “Сервіс та стосунки з клієнтами в автономній практиці”

Онлайн тренінг “Сервіс та стосунки з клієнтами в автономній практиці”

3 Травень 2020

Відкрита реєстрація на шостий онлайн тренінг для сімейних лікарів-ФОП “Сервіс та стосунки з клієнтами в автономній практиці”.

 

Трансляція відбудеться 5 травня з 16.30 до 18.00.

 

Під час тренінгу терапевти, педіатри та сімейні лікарі, які ведуть або планують надавати медичні послуги у статусі ФОП в Харківській області, розберуть наступні теми:

 

  • що таке сервіс;
  • ключові потреби клієнтів/пацієнтів;
  • управління сервісом в автономній практиці.

Реєстрація за посиланням

 

Лектор – Михайло Довгопол, психолог, співзасновник та секретар Харківської експертної групи підтримки медичної реформи; незалежний консультант, тренер з питань управління закладами охорони здоров’я.

Онлайн тренінг “Сервіс та стосунки з клієнтами в автономній практиці” входить у серію навчальних тренінгів «Успішний лікар приватної практики» проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Усього – 12 навчальних модулів.

 

Навчальні програми спрямовані на те, щоб допомогти лікарям вибудувати процес послідовного створення своєї практики, – від ідеї до її втілення. А також зрозуміти свою відмінність від комунального підприємства та знайти унікальну нішу, аби працювати саме з тими пацієнтами, які потребують їхніх послуг.

 

*Записи попередніх онлайн тренінгів доступні до перегляду на офіційному YouTube каналі проєкту.