Облрада ухвалила механізм виплат медикам, які заховріли на COVID-19

Облрада ухвалила механізм виплат медикам, які заховріли на COVID-19

24 Липень 2020

Сьогодні, 24 липня, під час позачергової сесії обласної ради, депутати підтримали Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, для надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

 

Затвердженим Порядком виплат визначено, що фінансова допомога надається у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на виконання комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки, працівникам закладів охорони здоров’я Харківської області та м.Харкова. Головний розпорядник коштів – Департамент охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

 

Питання щодо надання допомоги конкретним особам розглядаються за поданням керівника закладу охорони здоров’я Харківської області та м.Харкова.

 

Підставою для розгляду питання щодо надання допомоги є заява працівника, який захворів на COVID-19, про надання йому грошової допомоги на ім’я керівника закладу охорони здоров’я.<br>Рішення щодо можливості надання допомоги приймаються Комісією з питань надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2