Стаді-тур в Естонію для керівників закладів ПМСД Харківської області

Стаді-тур в Естонію для керівників закладів ПМСД Харківської області

29 Січень 2020

Стаді-тур в Естонію для головних лікарів, директорів або їх заступників, завідувачів великих амбулаторій ( 7 +лікарів), керівників автономних практик первинної медичної допомоги Харківської області.

 

Дати: 2-5 березня 2020 року

Локації: Таллінн – Тарту, Естонія

Подати заявку до 15.02.2020 року: https://forms.gle/nhi9eyvRX1hKehXz6

 

Система охорони здоров’я Естонії має однакову з Україною «стартову точку» – система Семашко, але на відміну від України Естонія взяла курс на жорстку децентралізацію, внаслідок чого автономна практика сімейного лікаря стала тут найпоширенішою формою роботи сімейного лікаря, також в Естонії дуже потужна діджіталізація медицини.

 

Під час поїздки учасники матимуть нагоду:

 1. Відвідати групову практику сімейного лікаря в Талліні:
  • поспостерігати за роботою лікарів та медсестер, 
  • ознайомитись з системою менеджменту практики, її структурою; 
  • обговорити нагальні питання управління та лікування з естонськими лікарями та медсестрами; 
  • обговорити систему управління якістю медичних послуг;
 1. Попрацювати з командою професорів університету Тарту над питаннями управління здоров’ям пацієнтів: превенція, робота з групами ризику тощо;
 2. Обговорити роль та внесок лікарських професійних організацій з діючими членами Естонської Асоціації Сімейної Медицини.

 

*Проект покриває витрати учасників на переліт Київ-Таллінн та назад, трансфер Таллінн-Тарту і в зворотний бік, проживання в готелі (сніданок включено), харчування (вечері). Група буде складатись з 12 осіб: 10 учасників та 2 супроводжуючих представники Проєкту. Від закладу можливий тільки один учасник.

 

Вимоги до учасників поїздки:

 • активна участь закладу в проекті «Ефективна первинна медицина в громаді» (до участі в конкурсі допускаються виключно заклади Харківської області, представники яких взяли участь в не менш як у 4 модулях програми управлінського навчання та зробили хоча б одне домашнє завдання).
 • в закладі працює стратегія розвитку, є вже успішно впроваджені ініціативи в рамках реалізації стратегії.
 • вітається обізнаність про систему охорони здоров’я в Естонії та чітке розуміння моментів, які можна вивчити там під час поїздки.

Володіння англійською мовою не є необхідним, але можливість розуміти розмовну англійську також вітається.

 

!Звертаємо увагу конкурсантів, що Естонія належить до країн Шенгенської зони, відповідно для громадян України можлива безвізова поїздка туди, але тільки за наявності біометричного паспорту. Проект не несе відповідальність за отримання учасником шенгенської візи при відсутності біометричного паспорту.

 

Докладніше про Відбір-учасників-та-програма_upd-29.01.20