11 порад, як комунікувати у соцмережах

11 порад, як комунікувати у соцмережах

22 Липень 2020

Сьогодні соціальні мережі вже не просто площадка для спілкування, а потужний бізнес-інструмент та величезна база потенційних клієнтів.

Пропонуємо 10 порад, як комунікувати у соцмережах.

 

1. Публікуйте якісний контент. Публікація якісного контенту – найнадійніший спосіб зробити вашу сторінку популярною.

 

2. Робіть це на регулярній основі. Згідно зі статистикою, бренди, що публікують контент 1-2 рази в день, мають на 40% більше залучених користувачів, ніж ті, які публікують пости раз в тиждень або того рідше.

 

3. Закликайте користувачів лайкать і поширювати ваші пости. Немає нічого ганебного в тому, щоб попросити користувачів лайкнути або розшарити ваш пост, якщо він дійсно того варто. Адже ви витратили зусилля, щоб його написати, і маєте повне право ввічливо попросити про такого роду подяки.

 

4. Діліться знаннями. Люди давно звикли, що в соціальних мережах відбувається не лише спілкування з друзями. Тепер за 15 хвилин, наприклад, на YouTube можна розказати що таке вірусна пневмонія або чому необхідно вакцинуватися. Тому потіште своїх читачів корисностями.

 

5. Адаптуйте тексти з офіційних сайтів. Використовуйте новини з сайту Міністерства охорони здоров’я України чи Національної службма здоров’я України ( наприклад, які послуги будуть безкоштовними в рамках Програми медичних гарантій).

 

6. Публікуйте візуальний контент (фото, короткі відео на 30-45 секунд, інфографіка,смайлики (публікації зі смайликами на 57% більше отримують лайки та на 33% більше поширюються)

 

7. Створіть свій хештег. Позначайте пости власним хештегом, щоб навігація по темі, для твоїх підписників була простіше.

 

8. Відповідайте на коментарі вчасно. Не залишайте питання підписників без уваги.

 

9. Відеоконтент. Відеоролики – майбутнє сучасних соціальних мереж. Люди набагато простіше сприймають інформацію візуально, ніж письмово. Знімайте майстер-класи, відео-поради, цікаві історії, соціальні ролики (якщо це підходить по тематиці). Головне пам’ятай, у вас є тільки 60 секунд!

 

10. Єдиний стиль. Обробляй фотографії в однаковому стилі, щоб стрічка виглядала гармонійно.

 

11. Транслюйте цікаві моменти в stories. Історії не зберігаються більше 24 годин, тому візьміть в звичку щодня спілкуватися з аудиторією.