Керівників «первинки» вчилися ефективно управляти медичними закладами Харківщини

Керівників «первинки» вчилися ефективно управляти медичними закладами Харківщини

7 Жовтень 2020

У вівторок, 6 жовтня, в Ресурсному центрі відбувся перший модуль четвертої хвилі навчальної програми для керівників Центрів первинної медичної допомоги Харківської області “Управління ЦПМД за нової системи фінансування”.

 

У тренінгу, організованому в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», взяли участь представники управлінських команд ЦПМСД Шевченківського, Барвінківського, Великобурлуцького, Красноградського районів і Коломацької ОТГ.

 

 

 

За словами Олени Решетняк, голови правління Агенція змін “Перспектива”, тренерки з управління медичними закладами з питань фінансового менеджменту, нова система фінансування потребує значних змін в менеджерських підходах керівників медичних підприємств, в організації роботи команд медичних закладів і змін у практиці лікування пацієнтів.

“Для того, щоб робота медичного закладу була більш ефективною, а якість надання медичних послуг підвищувалась керівники, адміністратори, медичні сестри закладу повинні працювати як одна команда, – каже Олена Решетняк. – Вони повинні мати лідерські якості, володіти ефективними інструментами комунікації, опанувати інструменти економічної ефективності та фінансового менеджменту”.

 

 

На тренінгу учасники ознайомились з особливостями планування діяльності комунального некомерційного підприємства та опрацювали алгоритм прийняття ключових управлінських рішень, які можуть впливати на подальший  розвиток медичного закладу.

 

Усього управлінці пройдуть вісім навчальних модулів, на яких дізнаються, як створити систему роботи з персоналом, як управляти фінансами, розбудувати якісний сервіс, де брати додаткове фінансування та  як залучати стейкхолдерів у розвиток організації.