Закінчується прийом заявок на участь у конкурсі мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

Закінчується прийом заявок на участь у конкурсі мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

27 Квітень 2020

Прийом заявок на участь у другому етапі конкурсу міні грантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» закінчується 4 травня 2020 року.

 

За умовами конкурсу, проєкти учасників мають бути спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.

 

Проєкти-переможці, яких визначатиме конкурсна комісія, будуть оголошені 22 травня поточного року. Реалізація проектів має бути завершена у територіальних громадах до листопада включно.

 

Подавати заявки можуть: 

I група: центри первинної медико-санітарної допомоги, центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад; 

II група: органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група); 

III група: лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП).

 

Сума мінігранту для першої та другої групи складає до 300 тисяч гривень кожному учаснику, для третьої групи – до 150 тисяч гривень.

 

Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, не менше 10% від загального бюджету проєкту.

 

Більш детально про умови, алгоритм підготовки проєктної заявки та конкурсної документації –  https://www.youtube.com/watch?v=4hHd0OrlDU0&t=10s

 

Проєктні заявки та конкурсна документація приймаються в електронній формі на офіційну адресу проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді” ether.kharkiv@gmail.com до  4 травня 2020 року ( до 24.00 години).