8 порад, як медзакладам комунікувати у соцмережах

8 порад, як медзакладам комунікувати у соцмережах

20 Лютий 2020

Соціальні мережі зараз – найзручніший спосіб спілкування зі своєю аудиторією. Вже недостатньо лише звітувати фотографіями про проведену роботу або ділитися лінками з власного сайту. Користувачі потребують якісного контенту.

 

Пропонуємо вашій увазі 8 корисних порад, які допоможуть побудувати довіру і збільшити кількість пацієнтів у ЦПМСД.

 

🎯Подбайте про свій профіль. Ваш профіль у соцмережах представляє ваш заклад. Важливо, щоб там було головне зображення, обкладинка, зрозумілий всім опис вашої діяльності, контактна інформація тощо.

 

🎯Розміщуйте якісний, релевантний та переконливий контент, який цікавить вашу цільову аудиторію. Пости необхідно розміщувати регулярно та послідовно. Хоча регулярні публікації — це найкращий з можливих варіантів, однак у пріоритеті має бути якість, а не кількість.

 

🎯Розповідайте про ваші послуги. Це може бути інформація щодо консультацій, швидких тестів, видачі довідок, запису на прийом через Viber, роботи ЦПМСД або ФАПів у вихідні дні.

 

🎯 Розповідайте про свій заклад та лікарів, які в ньому працюють. Діліться досягненнями. Це може бути участь лікарів у семінарах та тренінгах, придбання нового обладнання тощо.

 

🎯Діліться знаннями. Люди давно звикли, що в соціальних мережах відбувається не лише спілкування з друзями. Тепер за 15 хвилин, наприклад, на YouTube можна розказати що таке пневмонія або чому необхідно вакцинуватися. Тому потіште своїх читачів корисностями.

 

🎯Адаптуйте тексти з офіційних медичних сайтів. Використовуйте новини та інфографіку Міністерства охорони здоров’я України чи Національної служби здоров’я України. Але не забувайте ставити посилання на джерело.

 

🎯 Публікуйте інформацію від 3-5 разів на тиждень. Все залежить від того, як багато у вас читачів.

 

🎯 Публікуйте візуальний контент (фото, короткі відео на 30-45 секунд, інфографіка, смайлики (публікації зі смайликами на 57% більше отримують лайки та на 33% більше поширюються).