Вебінар «Умови участі в конкурсі мінігрантів для розвитку первинної ланки медицини Харківської області»

Вебінар «Умови участі в конкурсі мінігрантів для розвитку первинної ланки медицини Харківської області»

20 Квітень 2020

21 квітня з 14.00 до 15.30 відбудеться вебінар для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» на развиток первинної ланки медицини Харківської області.

 

Під час заходу Олена Кулик, начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради розповість про умови, алгоритм підготовки проєктної заявки та конкурсної документації для участі в конкурсі мінігрантів.

 

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

 

Під час вебінару учасники зможуть залишити  питання в чаті, а також надіслати їх на електронну адресу ether.kharkiv@gmail.com з поміткою «Є питання». 

 

Усі відповіді, які спікерка отримає під час вебінару,  учасники отримають під час онлайн консультацій:

 

     23  квітня з 14.00 до 15.00. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням; 

    24 квітня, 14.00 до 15.00. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

 

Нагадуємо, 10 квітня розпочався прийом заявок на другий етап конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

 

Подавати заявки можуть: 

 

I група: центри первинної медико-санітарної допомоги, центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад; 

 

II група: органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група); 

 

III група: лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП).

 

За умовами конкурсу, проєкти учасників мають бути спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.

 

Сума мінігранту для першої та другої групи складає до 300 тисяч гривень кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тисяч гривень.

 

Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, не менше 10% від загального бюджету проєкту.

 

Проєктні заявки та конкурсна документація приймаються до  4 травня 2020 року ( до 24.00 години) в електронній формі на офіційну адресу проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді” ether.kharkiv@gmail.com.