Всі проєкти, подані на конкурс мінігрантів “Ефективна первинна медицина в громаді”, допущені до участі

Всі проєкти, подані на конкурс мінігрантів “Ефективна первинна медицина в громаді”, допущені до участі

7 Травень 2020

Всі проєкти, подані на конкурс мінігрантів “Ефективна первинна медицина в громаді”, допущені до участі. Про це під час онлайн засідання розповіла Голова конкурсної комісії, заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Олена Мороз.

 

Цього року на конкурс було подано 51 проєктну заявку:
☑️24 – від Центрів первинної медичної допомоги;
☑️24 – від органів місцевого самоврядування області, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини;
☑️3 – від лікарів приватної практики сімейної медицини.

 

Всі проєкти направлені на модернізацію сільських закладів первинної ланки медицини, придбання сучасного медичного обладнання, що дасть змогу мешканцям територіальних громад області отримати більш доступну та якісну медичну допомогу. Загальна сума заявлених проєктів 12,6 млн грн.

 

“На першому етапі – з 5 по 6 травня здійснювалася перевірка конкурсної документації на відповідність до умов Положення про проведення конкурсу. На другому етапі – з 7 по 17 травня – проводиться оцінювання проєктних заявок згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів, – зазначила Голова конкурсної комісії. – Згідно методики кожен проєкт буде оцінювати 4 члена конкурсної комісії. З 18 по 19 травня технічний секретаріат підіб’є підсумки конкурсу”

Також члени конкурсної комісії обговорили порядок та методику оцінювання проєктів.

 

Результати конкурсу (перелік переможців) будуть затверджені Радою партнерів-бенефіціарів Проєкту та оприлюднені до 22 травня 2020 року на сайті Проєкту, Харківської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та на офіційній сторінці проєкту на Фейсбуці.