Мешканці Солоницівки можуть безкоштовно перевірити своє здоров'я

Мешканці Солоницівки можуть безкоштовно перевірити своє здоров’я

9 Грудень 2019

У неділю, 15 грудня, у Солоницівcькому ліцеї №1 відбудеться Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості селища зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику та максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я.

 

Головна ідея Ярмарку –  підвищити рівень мотивації людей вести здоровий спосіб життя та спонукати їх стежити за власним станом здоров’я. 

 

“Спостерігається дивна тенденція у жителів області – не знаходити час на себе та на своє здоров’я. Ми зберемо в одному місці сімейних лікарів та вузьких спеціалістів, аби мешканці Солоницівки могли  отримати консультації та поспілкуватися вільно з лікарями, – зазначила  організаторка заходу, виконавча директорка «Українсько-Німецької Медичної Асоціації» Христина Чайка. 

 

Гості заходу отримають можливість безоплатно:

 

  • поспілкуватися із сімейними лікарями, 
  • отримати консультації лікарів – вузьких спеціалістів (онколога-мамолога, дерматолога-онколога, офтальмолога тощо), 
  • здати аналіз на визначення рівня цукру в крові, 
  • зробити кардіограму, виміряти тиск, 
  • дізнатися більше про медичну реформу від експертів.

Для маленьких відвідувачів працюватиме  інтерактивний майданчик «Плюшевий лікар», де  інтерни та студенти Харківського медичного університету навчать дітей не боятися лікарів і сприймати візити до медиків як веселу розвагу. 

 

Крім того, кожний охочий зможе взяти участь у майстер-класах спортивно-оздоровчої  та дихальної гімнастики, які проведуть досвідчені фахівці для різних вікових груп – від немовлят до людей похилого віку, а також навчитися надавати першу невідкладну допомогу.

 

 «Ярмарок здоров’я» відкривається 15 грудня о 10.00 в Солоницівcькому ліцеї №1 (вул. Сумський шлях 4-Б) і триватиме до 15.00.

 

Нагадуємо, що це вже третій Ярмарок здоров’я, який відбувається в рамках проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді”. У рамках проєкту, який триватиме до лютого 2021 року, на Харківщині пройде ще 13 подібних Ярмарок. Перший з них відбувся в Пісочині 18 серпня 2019 року, другий – 12 жовтня 2019 у місті Золочів. На заходах свій стан здоров’я перевірили понад 1300 відвідувачів.