Тренінг «Успішний лікар приватної практики»

Тренінг «Успішний лікар приватної практики»

14 Лютий 2020

Почалася реєстрація на тренінг «Успішний лікар приватної практики» для  сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які ведуть або планують надавати медичні послуги у статусі ФОП  на території Харківської області.

 

Програма спрямована на те, щоб допомогти лікарям вибудувати процес послідовного створення своєї практики, – від ідеї до її втілення. А також зрозуміти свою відмінність від комунального підприємства та знайти унікальну нішу, аби працювати саме з тими пацієнтами, які потребують їхніх послуг.

 

Перший такий тренінг відбудеться 29 лютого . Тема: «Місце автономної практики в оновленій системі охорони здоров’я України».

 

Зареєструватись можна до 26 лютого за посиланням https://forms.gle/zUycCepqUvu2dJfK9 

 

На тренінгу будуть представлені такі теми:

  • основи управління приватною практикою сімейного лікаря;
  • визначення реальності дій, перспектив та розрахунків у започаткуванні власної справи;
  • нові обов’язки сімейних лікарів та багато іншого.

 

 

Тренери:

 

Олена Решетняк, голова Правління ГО “Агенція змін “Перспектива”, міжнародна тренерка та бізнес-консультантка з організаційного розвитку та тренерка з управління медичними закладами у питаннях фінансового менеджменту, систем мотивації та стратегічного планування в проектах з Deloitte, GIZ, Міжнародним фондом “Відродження”, UNICEF.

 

Михайло Довгопол, психолог, співзасновник та секретар Харківської експертної групи підтримки медичної реформи; незалежний консультант, тренер з питань управління закладами охорони здоров’я. Створює та проводить навчальні програми для управлінців в галузі охорони здоров’я. Сфери спеціалізації: управління змінами, стратегічне планування, розвиток людських ресурсів, фасилітація зустрічей та нарад.