Сімейні лікарі Харківщини зможуть безоплатно пройти курс з організації приватної практики

Сімейні лікарі Харківщини зможуть безоплатно пройти курс з організації приватної практики

15 Квітень 2020

Почалася реєстрація на тренінговий курс «Успішний лікар приватної практики» для  сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які ведуть або планують надавати медичні послуги у статусі ФОП  на території Харківської області.

 

Програма курсу спрямована на те, щоб допомогти лікарям вибудувати процес послідовного створення своєї практики, – від ідеї до її втілення. А також зрозуміти свою відмінність від комунального підприємства та знайти унікальну нішу, аби працювати саме з тими пацієнтами, які потребують їхніх послуг.

 

“Медики потребують нових знань, бо у сучасних умовах вони стають учасниками ринку медичних послуг. Розвиток приватної практики та співпраці держави з лікарями ФОП створює конкуренцію і безпосередньо поліпшує надання первинної допомоги”, – розповів Михайло Довгопол, тренер проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді” з питань управління закладами охорони здоров’я.

 

Курс складається з дванадцяти тем. Перший тренінг відбудеться 15 квітня з 16.00 до 17.30 на тему «Приватна практика сімейного лікаря в умовах пандемії COVID-19 та після неї”

 

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням 

 

Після завершення курсу випускники отримають сертифікат. Також вони зможуть скористатися безоплатними консультаціями від експертів проєкту щодо ведення своєї медичної практики.