Прийом заявок на конкурс медичних міні грантів розпочнеться 10 квітня

Прийом заявок на конкурс медичних міні грантів розпочнеться 10 квітня

9 Квітень 2020

Сьогодні у Будинку рад під головуванням очільника Харківської обласної ради та голови Ради партнерів-бенефіціарів проекту Сергія Чернова відбулось розширене онлайн-засідання Ради партнерів-бенефіціарів «Ефективна первинна медицина в громаді».

 

Учасники засідання підбили підсумки роботи проєктної команди в період карантину та затвердили строки, план заходів та конкурсну документацію другого етапу конкурсу міні грантів.

 

“Другий етап конкурсу міні грантів буде розрахований на центри первинної медико-санітарної допомоги, органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини, а також на лікарів приватної практики. Загальний бюджет другого етапу конкурсу міні грантів складає 100 тисяч євро”, – відмітив голова Харківської обласної ради.

 

Отримані кошти можна буде витратити на впровадження стратегічних планів розвитку первинної медицини, зміцнення кадрового потенціалу, додаткової освіти медичних працівників, для підвищення якості медичних послуг населенню. Також заклад може придбати нове обладнання, яке покращить доступ до сучасних методів діагностики.

 

Оцінювання проєктних заявок буде здійснено у два етапи. На першому етапі проводитиметься технічна оцінка заявників на предмет відповідності відбірковим критеріям Проєкту. На другому етапі — оцінювання проектних заявок Конкурсною комісією, згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів.

 

Голова обласної ради підкреслив, що перший етап конкурсу показав ефективні результати, 12 громад Харківщини змогли за власними першочерговими потребами цілеспрямовано поліпшити умови організації первинної допомоги в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини.

 

“Це буде стимулювати органи місцевого самоврядування, центри надання первинної медичної допомоги, лікарів приватної практики брати участь у таких проектах та залучати додаткові кошти для ремонту будівель, закупівлі нового обладнання, навчання фахівців та створення умов для їх роботи, – підкреслив Сергій Чернов.

 

Заявку на міні грант та конкурсну документацію можна подати з 10 квітня до 04 травня 2020 року. Визначення переможців відбудеться до 22 травня 2020. Термін реалізації міні грантів: червень-листопад 2020 року.