Онлайн консультації для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

Онлайн консультації для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

24 Квітень 2020

21 квітня відбувся вебінар за темою «Умови участі в конкурсі мінігрантів для розвитку первинної ланки медицини Харківської області» під час якого Олена Кулик, начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зав’язків Харківської обласної ради, розповіла про умови, алгоритм підготовки проєктної заявки та конкурсної документації для участі в конкурсі мінігрантів. 

 

23 та 24 квітня учасники конкурсу разом з фахівцями Харківської обласної розбируть на прикладах алгортим написання проєктноє заявки та отримають ввідповіді на питання. 

 

23 квітня з 14.00 до 15.00 Реєстрація

24 квітня, 14.00 до 15.00 Реєстрація

 

Прийом заявок на другий етап конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» розпочався 10 квітня. 

 

Подавати заявки можуть:
I група: центри первинної медико-санітарної допомоги, центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад;
II група: органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група);
III група: лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП). 

 

За умовами конкурсу, проєкти учасників мають бути спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг. 

 

Сума мінігранту для першої та другої групи складає до 300 тисяч гривень кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тисяч гривень. 

 

Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, не менше 10% від загального бюджету проєкту. 

 

Проєктні заявки та конкурсна документація приймаються до 4 травня 2020 року ( до 24.00 години) в електронній формі на офіційну адресу проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді” ether.kharkiv@gmail.com.