Невтішна статистика: COVID-19 підтверджено у 18 медичних працівників Харківщини

Невтішна статистика: COVID-19 підтверджено у 18 медичних працівників Харківщини

24 Квітень 2020

Коронавірус підтверджено у 18 медичних працівників Харківщини. Про це під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розповіла головний санітарний лікар Харківської області Любов Махота.

 

За її словами, в Харківській області 260 підозр на COVID-19, 108 випадків підтверджених захворювань. Дві особи померли, 7 одужали.

 

До епідемічного процесу, крім міста Харкова, де зареєстровано 49 випадків уже залучено 10 районів області. Реєструються групові захворювання у 4 районах області:

 

-Валківській район -23 випадки, саме місто Валки 14 випадків та 9 випадків у селі Високопілля. Тут госпіталізовано 3 особи, дві померли;
-Дергачівський район – 4 випадки: 3 в селі Ольшани та один випадок у селі Протопопівка (1 госпіталізований інші на самоізоляції);
-Харківський район – 6 випадків, 4 – село Стрілече, два випадки у селі Рогань;
-Зміївський район – 7 чоловік: три випадки у селі Коропове, у м. Зміїв – 2 випадки, по одному випадку у селі Таранівка та смт Слобожанське.

 

Зареєстровано три сімейних осередки в місті Харкові: у двох по 3 випадки, в одному ще два випадки. Також сімейні осередки виявлені у містах Лозова та Балаклія по 1 осередку. Відомо що з 108 підтверджених випадків інфікування 11 інфікувалися за межами України.