Як мотивувати персонал: 5 способів, які працюють

Як мотивувати персонал: 5 способів, які працюють

7 Жовтень 2019

Мотивація персоналу – один із найкращих способів підвищення успішності медичного закладу. Ми зібрали п’ять порад про те, як заохочувати своїх співробітників правильно.


Хваліть. Ніщо не коштує так дешево і так дорого, як похвала. Намагайтеся зробити позитивні відзнаки своїх підлеглих частиною повсякденної роботи. Для того, щоб похвала мала ефект, варто пам’ятати кілька важливих речей:

● Похвала повинна бути щирою!
● Називайте того, кого хвалите, на ім’я та дивіться в очі.
● Чітко визначте, за щ о хвалите (замість «Ти молодець» скажіть: «Те, як ти вчора спокійно та конструктивно поговорила зі складною пацієнткою, було неперевершено, мені є чого в тебе повчитись» (саме так, не бійтесь визнавати,що ваші підлеглі в чомусь сильніші за вас).
● Хваліть не тільки наодинці, а й прилюдно, на нарадах: це дозволить мотивувати співробітника і показати іншим, як це треба робити.

 

Святкуйте спільні перемоги (це може бути не тільки пройдена акредитація, але й добре завершений рік), підкреслюйте роль кожного, особливо співробітників адміністративних підрозділів – вони часто є недооціненими в медичному закладі.

 

Започатковуйте змагання та конкурси для різних посад: лікарів, медсестер тощо («Найкращий лікар року» за якісними показниками, «Вибір пацієнтів»), відзначайте переможців на зборах колективу.

 

Відзначайте на нарадах та зборах прихід нового співробітника (дайте йому розповісти про себе, а вашим підлеглим – про те, чим пишається ваш заклад), вихід співробітника на пенсію тощо.

 

Мотивуйте знаннями. Жоден співробітник не буде професійно виконувати свої обов’язки, якщо не буде рости і розвиватися в своєму напрямку. Тому, як для самого фахівця, так і для компанії важливо його навчання.

Направляйте активних і старанних співробітників на конференції та тренінги. Більш того, пропонуйте їм самим вибрати навчальний курс.Таким чином, ви зробите додаткові знання перевагою, яку отримують ті, хто продовжує розвиватися і робить свій внесок у розвиток компанії. Щоб отримати цю перевагу, й інші співробітники будуть підтягувати свої показники.

За матеріалами: moz.gov.ua