Стаді-тур до Мукачева для управлінців “первинки” Харківської області

Стаді-тур до Мукачева для управлінців “первинки” Харківської області

23 Серпень 2019

Навчальний тур до м. Мукачева для управлінців закладів первинної медичної допомоги Харківської області та осіб, що призначені відповідальними за розвиток сервісу в закладі. 

Тема: «Сервіс» 

Період: 17 по 20 вересня 2019 року

Основні заходи в рамках візиту:

  • Семінар-дискусія з директором КНП «ЦПМСД м.Мукачево»  Євгеном Мешком «Сервіс як стратегічний пріоритет закладу: від стратегії до локальних ініціатив».
  • Презентація сервіс-менеджера закладу з питань оперативного управління сервісом. Фахівець поділиться досвідом впровадження основних інструментів управління сервісом, успіхами та невдачами на шляху запуску сервіс-програми. 
  • Візит до кол-центру з обговоренням програми запуску кол-центру, аналізом основних причин звернень до операторів та роботи з ними.
  • Візит до тренінг-центру, де лідер цього напрямку поділиться перспективами розвитку цього напрямку.
  • Виїзд до ЦПМСД Полянської сільської ради для ознайомлення з досвідом сільської медицини Закарпаття.

Докладніше про стаді-тур тут.

Основною умовою участі є вже започаткована робота в закладі над впровадженням інструментів сервісу, адже приймаюча сторона очікує не тільки запитань, але й свого досвіду та ідей з боку нашої команди.

Під час візиту очікується обговорення учасниками своїх знахідок та спостережень, а після візиту створення плану впровадження інновацій в сфері сервісу.

Перевага буде віддаватися учасникам, ЦПМСД яких мають стратегію розвитку закладу та які брали активну участь у заходах проєкту.