Мешканців Золочева навчать піклуватися про своє здоров’я

Мешканців Золочева навчать піклуватися про своє здоров’я

8 Жовтень 2019

У суботу, 12 жовтня, в Золочеві відбудеться масштабний Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості міста зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику та максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я.  

 

Головна ідея Ярмарку – створити майданчик для спілкування сімейних лікарів та профільних фахівців з місцевими жителями, а також звернути їхню увагу на профілактику захворювань, необхідність вакцинації та дотримання здорового способу життя.

 

Гості Ярмарку зможуть поспілкуватися з сімейними лікарями, отримати безоплатні консультації лікарів – вузьких спеціалістів (кардіолога, онколога, ендокринолога, офтальмолога), пройти експрес-діагностику у виїзній амбулаторії (виміряти тиск, зробити аналіз крові та УЗД) та отримати від експертів корисну інформацію про медичну реформу.

 

Також у рамках заходу працюватимуть різноманітні інтерактивні діагностичні локації, зокрема зони раннього дитячого розвитку,  отримання навичок невідкладної допомоги тощо.

 

Крім того, відвідувачі матимуть шанс зробити фото на згадку про “найкращий день року” в фотозоні «Лікар ХХІ століття» та зможуть випробувати свої сили у спортивних змагання “Здорова родина – запорука здоров’я нації”. Найменші відвідувачі зможуть взяти участь в дитячому освітньому проекті «Плюшевий лікар».

 

Ярмарок здоров’я відкриється 12 жовтня о 10.00 в спорткомплексі м.Золочіва,  вул. 8 Березня, будинок 5 та триватиме до 15.00. Вхід вільний.

 

Програма:

10.00 Відкриття ярмарку;

10.05 – 15.00 Майстер-класи, спілкування, діагностування від спеціалістів на локаціях «Майстерні здоров’я»;

12.00 -13.00 Сімейні змагання – веселі старти «Мамо, тато, я – здорова сім’я»;

10.30 – 14.00 Інтерактивний освітній дитячий проект «Плюшевий лікар»; 

14.30 -14.55 Круглий стіл/підведення підсумків «Реформа починається з тебе» для учасників ярмарку (сімейні лікарі, фахівці, координатори проекту). Вручення сертифікатів учасникам ярмарку.