Вебінар «Check-Up в роботі сучасного сімейного лікаря»

Вебінар «Check-Up в роботі сучасного сімейного лікаря»

26 Вересень 2019

Запрошуємо сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та управлінців медзакладів Харківської області взяти участь у вебінарі «Check-Up в роботі сучасного сімейного лікаря»

Лікарі первинної медичної допомоги – це фахівці, до яких найперше звертаються пацієнти. За рік трансформації системи охорони здоров’я статус та роль сімейної медицини значно зросли. Мета усіх змін на первинці – сімейний лікар, який покриває 80% потреб пацієнтів, як у Європі. Тож, ми переходимо на європейську модель, коли діагностикою та лікуванням керує сімейний лікар, терапевт чи педіатр. Лікар бачить всю картину і спрямовує пацієнта на діагностику або до вузькопрофільного спеціаліста.

Профілактика – основа діяльності сімейного лікаря. Система заходів, які спрямовані на раннє виявлення захворювань в осіб без симптомів або ознак хвороби і сприяють своєчасному проведенню лікування, є наразі пріоритетними.

Где:  27 вересня 2019 року
Час: 15.00 -16.00
Зареєструватися: https://bitly.su/Z8QjJ

Тренерка – Катерина Мішеніна, лікарка, к.мед.н., викладачка ХНМУ, авторка соціального проекту «Медицинский ликбез», громадська діячка.

Check-Up (чек-ап) – готова комплексна медична програма, сформована за певними світовими стандартами, які дозволяють не тільки виявити наявні захворювання і індивідуальний ризик, але і спрогнозувати майбутні захворювання, а також призначити ряд профілактичних заходів для їх запобігання. За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я таке медичне обстеження треба робити щороку.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

Напрями превентивної діяльності в роботі сімейного лікаря;

Рекомендації щодо скринінгу, які базуються на результатах популяційних досліджень і рівнях доказовості;

 Відмінності чек апів від всім відомих диспансеризацій та скринінгів;

Приклади та відмінності чек ап програм в різних країнах світу;

Рекомендації МОЗ України щодо профілактичних оглядів та аналізів;

Зв’язок програми «Бескоштовна діагностика» від НСЗУ та програмою чек ап;

Практичні кейси.